Výsledky závodu:

 Název:  Neratovický pohár - Memoriál K. Řády XIII. ročník
 Pořadatel:  Neratovický Plavecký Klub
 Místo:  Neratovice -- 25m.
 Datum  18.1.2014



 01 -- 100 m polohový závod - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  OLŠAR  Ondřej 1997  PKČL  01:01,85  603
 2.  KOZUBEK  Matěj 1996  Boh  01:03,96  545
 3.  PODUŠKA  Lukᚠ1998  MoP  01:04,75  525
 4.  RENC  Jakub 1999  MoP  01:05,44  509
 5.  KOZUBEK  Tomᚠ1998  Boh  01:07,00  474
 6.  VOLF  Vojtěch 1995  PKČL  01:07,37  466
 7.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  01:07,78  458
 8.  BALÁK  Lukᚠ1994  PKLo  01:08,07  452
 9.  ŘEHOŘ  Jan 1993  VoSP  01:08,50  444
 10.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  SpHoř  01:09,00  434
 11.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  01:09,40  427
 12.  KÁRA  Aleš 1998  SpHoř  01:09,54  424
 13.  PŘIBYL  Tomᚠ1972  SlLi  01:09,76  420
 14.  BLÁHA  Jakub 1999  LoBe  01:10,52  407
 15.  VAVŘIČKA  Karel 1998  SpHoř  01:10,88  401
 16.  MÜLLER  Michael 1997  MoP  01:11,11  397
 17.  TAUŠ  Jakub 1997  PKČL  01:11,31  393
 18.  FINGER  David 1999  SlPl  01:11,48  391
 19.  ZEMAN  Filip 1999  LoBe  01:11,98  382
 20.  KECEK  Jan 1996  PKČL  01:12,47  375
 21.  KOUBA  Alois 1999  NePK  01:12,69  371
 22.  KRBEC  Matěj 1999  LoBe  01:18,25  298

 02 -- 100 m polohový závod - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  CHOCOVÁ  Petra 1986  PKČL  01:06,59  723
 2.  NOVÁKOVÁ  Anežka 1996  SKPNy  01:12,22  567
 3.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  01:14,09  525
 4.  URBANOVÁ  Anna 1998  SlLi  01:15,20  502
 5.  KOŘÍNKOVÁ  Eliška 1999  SlLi  01:15,99  487
 6.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  01:17,14  465
 7.  PROCHÁZKOVÁ  Jana 1999  SpHoř  01:18,27  445
 8.  DOANOVÁ  Helena 1998  LoBe  01:19,87  419
 9.  KILINGEROVÁ  Bára 1996  LoBe  01:20,18  414
 10.  ŠESTÁKOVÁ  Kateřina 1999  NePK  01:21,80  390

 03 -- 50 m volný způsob - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 76.  ŠPAŇÁR  Ondřej 2004  MoP  00:35,76  206
 82.  KOŘÍNEK  Vilém 2005  POKr  00:38,69  163
 83.  VOHÁNKA  Adam 2004  SKS  00:39,35  155
 85.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  00:40,94  137
 86.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  00:42,41  124
 87.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  00:42,92  119
 88.  KONRÁD  Filip 2004  PKČL  00:43,94  111
 89.  GROMCZEWSKI  Dawid 2004  OSIRB  00:44,70  106
 90.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  00:45,27  102
 91.  KOVÁČ  Ondřej 2006  PKSpR  00:45,63  99
 92.  LAFEK  Ondřej 2005  NePK  00:45,81  98
 93.  EWULUM  Oskar 2005  OSIRB  00:46,40  94
 95.  DRZYZGA  Marcin 2006  OSIRB  00:47,60  88
 96.  LUKÁŠEK  Štěpán 2004  BiJa  00:49,62  77
 97.  VERNER  David 2007  AŠMB  00:51,30  70
 98.  SRB  Štěpán 2004  Boh  00:52,79  64
 99.  KOŁODZIEJ  Marceli 2005  OSIRB  00:53,50  62
 25.  HÁJEK  Václav 2000  USK  00:27,82  437
 32.  WIEWIÓRKA  Daniel 2000  OSIRB  00:28,12  423
 38.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  00:28,53  405
 38.  FIALA  Martin 2000  SlPl  00:28,53  405
 41.  KARNOLD  Adam 2001  SlPl  00:28,69  398
 49.  COZL  David 2001  LoBe  00:28,96  387
 50.  RUDNĚV  Ilja 2001  MoP  00:29,10  382
 51.  SMRČEK  Ondřej 2002  MoP  00:29,53  365
 52.  VELÍK  Adam 2000  POKr  00:29,96  350
 53.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  00:30,28  339
 54.  MACHÁČEK  Samuel 2002  MoP  00:30,76  323
 55.  CHALOUPKA  Miroslav 2002  PKČL  00:30,78  323
 56.  OPAVA  Milan 2002  SlPl  00:30,86  320
 57.  DRZYZGA  Damian 2001  OSIRB  00:30,97  317
 58.  BOROVANSKÝ  Robert 2001  SlPl  00:31,03  315
 59.  SEDLÁČEK  Matyᚠ2003  MoP  00:31,07  314
 60.  HRUNEK  Tomᚠ2001  Boh  00:31,09  313
 61.  NOVOTNÝ  Matyᚠ2001  MoP  00:31,16  311
 62.  DVOŘÁK  Tomᚠ2000  SKPNy  00:31,27  308
 63.  RENC  Matěj 2002  MoP  00:31,31  306
 64.  JEŘÁBEK  Jakub 2000  JiDo  00:31,41  304
 65.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:31,65  297
 67.  BRZÁK  Filip 2000  SKPNy  00:32,19  282
 68.  HLAVÁČEK  Jan 2001  POKr  00:32,32  279
 69.  KUBEC  Filip 2001  JiDo  00:32,50  274
 70.  HANTYCH  Petr 2002  POKr  00:33,19  257
 71.  PEKAŘ  Jakub 2001  SlLi  00:33,71  246
 72.  LIZEC  Jan 2003  SpHoř  00:34,70  225
 73.  DRÁPALÍK  Jakub 2003  BiJa  00:35,40  212
 74.  HOLUB  Martin 2000  USK  00:35,52  210
 75.  HANZELÍN  Michal 2003  PKČL  00:35,55  210
 77.  RAK  Damian 2002  OSIRB  00:35,84  204
 78.  KOTASEK  Antoni 2001  OSIRB  00:36,17  199
 78.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:36,17  199
 80.  KOŘÍNEK  Jakub 2002  POKr  00:36,18  199
 81.  VEVERKA  Václav 2003  BiJa  00:36,88  188
 84.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:40,38  143
 94.  VYSKOČIL  Roman 2003  NePK  00:47,12  90
 1.  OLŠAR  Ondřej 1997  PKČL  00:25,07  597
 2.  NOLL  David 1999  LoNy  00:25,29  581
 3.  BRTNÍK  Tomᚠ1989  POKr  00:25,72  553
 4.  PODUŠKA  Lukᚠ1998  MoP  00:26,04  532
 5.  BALÁK  Lukᚠ1994  PKLo  00:26,16  525
 6.  KOZUBEK  Matěj 1996  Boh  00:26,27  519
 7.  MÜLLER  Michael 1997  MoP  00:26,50  505
 8.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AŠMB  00:26,63  498
 9.  POKORNÝ  Martin 1997  SlPl  00:26,95  480
 10.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:27,02  477
 11.  HEŘMAN  Petr 1999  SPKLi  00:27,06  475
 12.  ŘEHOŘ  Jan 1993  VoSP  00:27,13  471
 13.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  00:27,17  469
 14.  VAVŘIČKA  Karel 1998  SpHoř  00:27,19  468
 15.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:27,31  462
 16.  KOZUBEK  Tomᚠ1998  Boh  00:27,37  459
 17.  FREMR  Pavel 1999  SlPl  00:27,38  458
 17.  VOLF  Vojtěch 1995  PKČL  00:27,38  458
 19.  ŠORM  Ondřej 1997  MoP  00:27,39  458
 20.  KÁRA  Aleš 1998  SpHoř  00:27,42  456
 21.  KOŘÍNEK  Martin 1976  POKr  00:27,66  444
 22.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  00:27,73  441
 23.  KOBYLÁK  Ondřej 1999  SlPl  00:27,75  440
 24.  KECEK  Jan 1996  PKČL  00:27,76  440
 26.  ŠKRABÁLEK  Martin 1976  NePK  00:27,85  435
 27.  PŘIBYL  Tomᚠ1972  SlLi  00:27,90  433
 28.  MELUZÍN  Lukᚠ1995  SPKLi  00:28,05  426
 29.  GEMOV  Ondřej 1999  SlPl  00:28,08  425
 30.  KOMÁR  Jiří 1998  SlPl  00:28,09  424
 31.  ČERVINKA  Ondřej 1989  VoSP  00:28,11  423
 32.  KRBEC  Matěj 1999  LoBe  00:28,12  423
 34.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  SpHoř  00:28,25  417
 35.  KOŘÍNEK  Petr 1970  SlLi  00:28,30  415
 36.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  00:28,34  413
 37.  ŠMÍD  Jakub 1998  SlPl  00:28,50  406
 40.  FINGER  David 1999  SlPl  00:28,59  402
 42.  BLAŽEK  Vojtěch 1999  LoNy  00:28,73  397
 43.  ZEMAN  Filip 1999  LoBe  00:28,76  395
 44.  ŽÁRSKÝ  Marek 1999  LoNy  00:28,78  395
 45.  TAUŠ  Jakub 1997  PKČL  00:28,82  393
 46.  BLÁHA  Jakub 1999  LoBe  00:28,87  391
 47.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:28,94  388
 48.  URBAN  Otakar 1974  NePK  00:28,95  388
 66.  DRZYZGA  Michał 1998  OSIRB  00:32,02  287

 04 -- 50 m volný způsob - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 70.  MOSTKOVÁ  Viktorie 2004  POKr  00:34,51  329
 73.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  00:35,14  312
 80.  MUSELOVÁ  Veronika 2004  Boh  00:37,03  266
 82.  SALAMON  Kamila 2004  OSIRB  00:37,46  257
 83.  LAUROVÁ  Veronika 2004  POKr  00:37,51  256
 85.  LANGMAYEROVÁ  Tereza 2004  MoP  00:38,52  237
 86.  BARTOŠOVÁ  Denisa 2005  SKS  00:39,28  223
 86.  HADRAVOVÁ  Nathalie 2004  NePK  00:39,28  223
 88.  DANILINA  Ekaterina 2004  MoP  00:39,98  212
 89.  ŠLAJSOVÁ  Simona 2004  JiDo  00:40,26  207
 90.  DVOŘÁKOVÁ  Ivana 2004  MoP  00:40,32  206
 93.  BARTOŠOVÁ  Barbora 2004  PKSpR  00:40,57  203
 94.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  00:40,89  198
 95.  ČIPEROVÁ  Alžběta 2004  POKr  00:41,12  195
 96.  BERKOVÁ  Barbora 2004  POKr  00:41,89  184
 97.  VALEŠOVÁ  Lucie 2004  PKČL  00:42,93  171
 98.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  00:43,79  161
 99.  VÁŇOVÁ  Kateřina 2005  POKr  00:44,29  156
 100.  KREJČOVÁ  Lucie 2004  RPl  00:44,51  154
 101.  KREJČOVÁ  Kateřina 2004  RPl  00:45,12  147
 102.  BEDRNÍKOVÁ  Ludmila 2004  BiJa  00:45,19  147
 103.  SMACZYNSKA  Veronika 2005  OSIRB  00:46,08  138
 104.  PŮLPÁNOVÁ  Viktorie 2004  MoP  00:46,37  136
 105.  POKORNÁ  Alžběta 2004  NePK  00:46,51  135
 106.  DOLEŽALOVÁ  Karolína 2004  POKr  00:46,81  132
 107.  HOLADOVÁ  Lenka 2004  POKr  00:46,83  132
 2.  SEEMANOVÁ  Barbora 2000  MoP  00:27,48  651
 8.  FREBORTOVÁ  Michaela 2000  SKPNy  00:29,30  537
 14.  RUMLOVÁ  Alena 2000  SlPl  00:30,04  498
 15.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  00:30,12  494
 17.  TRINEROVÁ  Lucie 2001  SlPl  00:30,30  486
 18.  ŠTĚRBOVÁ  Adéla 2000  SlPl  00:30,35  483
 22.  KORDOVÁ  Simona 2000  SlPl  00:30,52  475
 23.  VESELÁ  Kristýna 2000  NePK  00:30,74  465
 24.  VLASÁKOVÁ  Martina 2000  PKČL  00:30,76  464
 25.  VELÁTOVÁ  Andrea 2001  SlPl  00:30,77  464
 26.  SOUKUPOVÁ  Pavlína 2000  SlPl  00:30,84  461
 29.  MARTÍNKOVÁ  Marie 2000  POKr  00:30,99  454
 30.  NOVÁKOVÁ  Kristýna 2002  JiDo  00:31,13  448
 33.  MUSELOVÁ  Tereza 2001  Boh  00:31,23  444
 34.  BLATSKÁ  Veronika 2001  LoBe  00:31,26  442
 35.  SVOBODOVÁ  Michaela 2001  POKr  00:31,34  439
 37.  VACKOVÁ  Natálie 2000  PKČL  00:31,49  433
 37.  KOŠÁKOVÁ  Dominika 2000  USK  00:31,49  433
 40.  PÍCLOVÁ  Veronika 2002  SlPl  00:31,65  426
 41.  SZITOVÁ  Viktorie 2001  SKPNy  00:31,69  425
 42.  BREBTOVÁ  Tereza 2000  SlLi  00:31,73  423
 43.  MAŠKOVÁ  Beáta 2000  MoP  00:31,80  420
 46.  KNAPOVÁ  Amálie 2001  USK  00:32,10  409
 49.  VOJTĚCHOVÁ  Josefína 2001  SKS  00:32,22  404
 49.  ŠARLÁKOVÁ  Sophie 2002  SlPl  00:32,22  404
 52.  JURČÍKOVÁ  Barbora 2002  SlLi  00:32,65  388
 55.  HORVÁTOVÁ  Lenka 2000  SKPNy  00:33,14  371
 56.  ZAŇKOVÁ  Tereza 2002  Boh  00:33,15  371
 57.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SlLi  00:33,17  370
 58.  ERLEBACHOVÁ  Kristýna 2002  PKČL  00:33,18  370
 59.  KOŘÍNKOVÁ  Hana 2002  SlLi  00:33,24  368
 60.  VLASÁKOVÁ  Petra 2001  NePK  00:33,34  365
 61.  ŠAFROVÁ  Sára 2000  SKPNy  00:33,41  362
 62.  BARTOŠOVÁ  Sabina 2001  SKS  00:33,57  357
 63.  RYDLOVÁ  Magdalena 2002  BiJa  00:33,74  352
 65.  TOMANOVÁ  Kateřina 2001  POKr  00:33,91  347
 66.  SONNEWENDOVÁ  Nikola 2000  LoBe  00:33,92  346
 67.  ŠURIKOVÁ  Klára 2002  PKČL  00:34,25  336
 67.  FLISAK  Emanuela 2002  OSIRB  00:34,25  336
 69.  KOŘÍNKOVÁ  Viktorie 2002  NePK  00:34,40  332
 71.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:34,87  319
 72.  ŠVEJNOCHOVÁ  Barbora 2002  JiDo  00:35,11  312
 74.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2002  USK  00:35,56  301
 75.  MUSILOVÁ  Markéta 2003  PKČL  00:36,11  287
 76.  BLÁHOVÁ  Klára 2000  LoBe  00:36,30  283
 77.  BĚLINOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  00:36,49  278
 78.  VRÁTNÁ  Štěpánka 2002  MoP  00:36,80  271
 79.  MUSILOVÁ  Natálie 2003  PKČL  00:36,91  269
 81.  SCHLÄGELOVÁ  Jiřina 2003  JiDo  00:37,45  257
 84.  MUŽÍKOVÁ  Anna 2003  JiDo  00:37,53  256
 91.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:40,40  205
 92.  NĚMCOVÁ  Ellen 2003  USK  00:40,51  203
 108.  DVOŘÁKOVÁ  Lada 2003  NePK  00:48,32  120
 1.  CHOCOVÁ  Petra 1986  PKČL  00:26,74  706
 3.  PIKHARTOVÁ  Monika 1995  MoP  00:27,67  638
 4.  TRNKOVÁ  Michaela 1999  MoP  00:28,65  574
 5.  HUCLOVÁ  Eva 1999  SlPl  00:28,67  573
 6.  PŠENIČKOVÁ  Eva 1999  SlPl  00:28,69  572
 7.  OPLIŠTILOVÁ  Tereza 1995  SPKLi  00:28,86  562
 9.  PECHOVÁ  Tereza 1999  MoP  00:29,45  529
 10.  NOVÁKOVÁ  Anežka 1996  SKPNy  00:29,69  516
 11.  KLOCOVÁ  Markéta 1999  MoP  00:29,80  511
 12.  TRNKOVÁ  Natálie 1997  MoP  00:29,90  505
 13.  ŠPALOVÁ  Nikola 1997  MoP  00:29,91  505
 16.  JINDROVÁ  Kristýna 1999  MoP  00:30,14  493
 19.  HAUEROVÁ  Petra 1999  SlPl  00:30,40  481
 20.  URBANOVÁ  Anna 1998  SlLi  00:30,41  480
 21.  KOŘÍNKOVÁ  Eliška 1999  SlLi  00:30,50  476
 27.  ŠMÍDOVÁ  Karolína 1997  SlPl  00:30,87  459
 28.  KROCOVÁ  Jitka 1999  SlPl  00:30,95  456
 31.  PROCHÁZKOVÁ  Jana 1999  SpHoř  00:31,16  447
 32.  BOCZKOWSKA  Diana 1997  OSIRB  00:31,20  445
 36.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  00:31,37  438
 39.  BERKOVÁ  Kateřina 1999  POKr  00:31,60  428
 44.  ŠIMKOVÁ  Kateřina 1998  MoP  00:32,01  412
 45.  KOTRMANOVÁ  Klára 1997  LoNy  00:32,08  409
 47.  DOANOVÁ  Helena 1998  LoBe  00:32,12  408
 48.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  00:32,19  405
 51.  ŠESTÁKOVÁ  Kateřina 1999  NePK  00:32,62  389
 53.  MAREŠOVÁ  Anna 1990  NePK  00:32,75  385
 54.  KILINGEROVÁ  Bára 1996  LoBe  00:32,84  382
 64.  ŠINDELÁŘOVÁ  Mariana 1998  USK  00:33,76  351

 05 -- 50 m prsa - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 73.  VOHÁNKA  Adam 2004  SKS  00:48,11  169
 78.  ŠPAŇÁR  Ondřej 2004  MoP  00:51,21  140
 82.  GROMCZEWSKI  Dawid 2004  OSIRB  00:54,55  116
 83.  LAFEK  Ondřej 2005  NePK  00:55,20  112
 84.  KOŘÍNEK  Vilém 2005  POKr  00:55,21  112
 85.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  00:55,81  108
 86.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  00:56,30  105
 87.  KOVÁČ  Ondřej 2006  PKSpR  00:57,10  101
 88.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  00:57,80  97
 89.  LUKÁŠEK  Štěpán 2004  BiJa  01:00,20  86
 90.  EWULUM  Oskar 2005  OSIRB  01:01,64  80
 91.  KONRÁD  Filip 2004  PKČL  01:01,95  79
 92.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  01:03,30  74
 93.  VERNER  David 2007  AŠMB  01:03,89  72
 94.  SRB  Štěpán 2004  Boh  01:04,10  72
 95.  DRZYZGA  Marcin 2006  OSIRB  01:06,40  64
 3.  HÁJEK  Václav 2000  USK  00:32,56  543
 15.  WIEWIÓRKA  Daniel 2000  OSIRB  00:35,80  409
 19.  RUDNĚV  Ilja 2001  MoP  00:36,03  401
 33.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  00:37,12  367
 35.  NOVOTNÝ  Matyᚠ2001  MoP  00:37,77  348
 41.  KARNOLD  Adam 2001  SlPl  00:38,63  325
 48.  DRZYZGA  Damian 2001  OSIRB  00:39,77  298
 49.  HRUNEK  Tomᚠ2001  Boh  00:39,79  298
 51.  KUBEC  Filip 2001  JiDo  00:40,34  286
 53.  COZL  David 2001  LoBe  00:40,51  282
 54.  FIALA  Martin 2000  SlPl  00:40,63  280
 55.  BOROVANSKÝ  Robert 2001  SlPl  00:41,45  264
 56.  DVOŘÁK  Tomᚠ2000  SKPNy  00:41,96  254
 57.  BRZÁK  Filip 2000  SKPNy  00:42,08  252
 58.  HOLUB  Martin 2000  USK  00:43,23  232
 59.  JEŘÁBEK  Jakub 2000  JiDo  00:43,63  226
 60.  MACHÁČEK  Samuel 2002  MoP  00:43,86  223
 61.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:43,95  221
 62.  HLAVÁČEK  Jan 2001  POKr  00:44,27  216
 63.  CHALOUPKA  Miroslav 2002  PKČL  00:44,50  213
 64.  PEKAŘ  Jakub 2001  SlLi  00:44,96  207
 65.  OPAVA  Milan 2002  SlPl  00:45,03  206
 66.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  00:45,18  204
 67.  SMRČEK  Ondřej 2002  MoP  00:45,25  203
 68.  HANTYCH  Petr 2002  POKr  00:45,28  202
 69.  SEDLÁČEK  Matyᚠ2003  MoP  00:45,74  196
 70.  LIZEC  Jan 2003  SpHoř  00:45,92  194
 71.  VELÍK  Adam 2000  POKr  00:46,06  192
 72.  RENC  Matěj 2002  MoP  00:46,87  182
 74.  DRÁPALÍK  Jakub 2003  BiJa  00:48,89  161
 75.  KOŘÍNEK  Jakub 2002  POKr  00:49,30  157
 76.  HANZELÍN  Michal 2003  PKČL  00:50,45  146
 77.  VEVERKA  Václav 2003  BiJa  00:50,69  144
 79.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:51,56  137
 80.  VYSKOČIL  Roman 2003  NePK  00:52,34  131
 81.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:53,11  126
 1.  OLŠAR  Ondřej 1997  PKČL  00:32,29  557
 2.  ŠORM  Ondřej 1997  MoP  00:32,30  556
 4.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AŠMB  00:32,66  538
 5.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:32,68  537
 6.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  00:33,20  512
 7.  NOLL  David 1999  LoNy  00:33,63  493
 8.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  SpHoř  00:33,69  490
 9.  PODUŠKA  Lukᚠ1998  MoP  00:34,40  461
 10.  VOLF  Vojtěch 1995  PKČL  00:34,45  459
 11.  BRTNÍK  Tomᚠ1989  POKr  00:34,47  458
 12.  KOZUBEK  Matěj 1996  Boh  00:34,62  452
 13.  KÁRA  Aleš 1998  SpHoř  00:35,76  410
 14.  KOZUBEK  Tomᚠ1998  Boh  00:35,77  410
 16.  KOBYLÁK  Ondřej 1999  SlPl  00:35,85  407
 17.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  00:35,94  404
 18.  KOMÁR  Jiří 1998  SlPl  00:36,02  401
 20.  FINGER  David 1999  SlPl  00:36,05  400
 21.  MÜLLER  Michael 1997  MoP  00:36,14  397
 22.  ČERVINKA  Ondřej 1989  VoSP  00:36,28  393
 23.  PŘIBYL  Tomᚠ1972  SlLi  00:36,31  392
 24.  HEŘMAN  Petr 1999  SPKLi  00:36,59  383
 25.  MELUZÍN  Lukᚠ1995  SPKLi  00:36,60  383
 26.  VAVŘIČKA  Karel 1998  SpHoř  00:36,69  380
 27.  BLAŽEK  Vojtěch 1999  LoNy  00:36,73  379
 28.  ŠMÍD  Jakub 1998  SlPl  00:36,76  378
 29.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:36,87  374
 30.  BALÁK  Lukᚠ1994  PKLo  00:36,95  372
 31.  BLÁHA  Jakub 1999  LoBe  00:37,01  370
 32.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:37,04  369
 34.  ŘEHOŘ  Jan 1993  VoSP  00:37,29  362
 36.  KRBEC  Matěj 1999  LoBe  00:38,08  340
 37.  URBAN  Otakar 1974  NePK  00:38,24  336
 38.  FREMR  Pavel 1999  SlPl  00:38,35  333
 39.  KOŘÍNEK  Petr 1970  SlLi  00:38,41  331
 40.  KOŘÍNEK  Martin 1976  POKr  00:38,62  326
 42.  ŠKRABÁLEK  Martin 1976  NePK  00:38,66  325
 43.  TAUŠ  Jakub 1997  PKČL  00:38,68  324
 44.  KECEK  Jan 1996  PKČL  00:39,43  306
 44.  GEMOV  Ondřej 1999  SlPl  00:39,43  306
 46.  ŽÁRSKÝ  Marek 1999  LoNy  00:39,63  301
 47.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  00:39,65  301
 50.  ZEMAN  Filip 1999  LoBe  00:40,28  287
 52.  POKORNÝ  Martin 1997  SlPl  00:40,40  285

 06 -- 50 m prsa - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 65.  MUSELOVÁ  Veronika 2004  Boh  00:45,73  285
 73.  SALAMON  Kamila 2004  OSIRB  00:46,78  266
 74.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  00:47,08  261
 82.  LANGMAYEROVÁ  Tereza 2004  MoP  00:49,73  222
 83.  MOSTKOVÁ  Viktorie 2004  POKr  00:50,37  213
 84.  ŠLAJSOVÁ  Simona 2004  JiDo  00:50,40  213
 87.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  00:51,89  195
 88.  ČIPEROVÁ  Alžběta 2004  POKr  00:51,94  194
 89.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  00:52,14  192
 90.  DANILINA  Ekaterina 2004  MoP  00:52,35  190
 91.  BARTOŠOVÁ  Denisa 2005  SKS  00:53,17  181
 93.  LAUROVÁ  Veronika 2004  POKr  00:54,46  169
 94.  KREJČOVÁ  Lucie 2004  RPl  00:54,70  167
 95.  KREJČOVÁ  Kateřina 2004  RPl  00:55,00  164
 96.  VÁŇOVÁ  Kateřina 2005  POKr  00:55,90  156
 97.  HADRAVOVÁ  Nathalie 2004  NePK  00:56,20  154
 98.  BERKOVÁ  Barbora 2004  POKr  00:56,30  153
 99.  POKORNÁ  Alžběta 2004  NePK  00:56,70  150
 100.  DOLEŽALOVÁ  Karolína 2004  POKr  00:59,10  132
 102.  HOLADOVÁ  Lenka 2004  POKr  00:59,80  128
 103.  BEDRNÍKOVÁ  Ludmila 2004  BiJa  01:00,22  125
 104.  SKWARA  Julia 2005  OSIRB  01:00,45  124
 105.  DVOŘÁKOVÁ  Ivana 2004  MoP  01:00,61  123
 106.  VALEŠOVÁ  Lucie 2004  PKČL  01:00,90  121
 107.  PŮLPÁNOVÁ  Viktorie 2004  MoP  01:01,71  116
 108.  BARTOŠOVÁ  Barbora 2004  PKSpR  01:03,64  106
 109.  SMACZYNSKA  Veronika 2005  OSIRB  01:04,90  100
 110.  SMACZYNSKA  Patrycja 2005  OSIRB  01:16,63  61
 5.  SEEMANOVÁ  Barbora 2000  MoP  00:36,87  543
 13.  VACKOVÁ  Natálie 2000  PKČL  00:38,83  465
 14.  VOJTĚCHOVÁ  Josefína 2001  SKS  00:38,91  462
 15.  TRINEROVÁ  Lucie 2001  SlPl  00:39,67  436
 16.  ŠTĚRBOVÁ  Adéla 2000  SlPl  00:39,82  431
 19.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  00:40,10  422
 20.  MUSELOVÁ  Tereza 2001  Boh  00:40,14  421
 22.  VESELÁ  Kristýna 2000  NePK  00:40,35  414
 25.  ERLEBACHOVÁ  Kristýna 2002  PKČL  00:40,49  410
 30.  KOŠÁKOVÁ  Dominika 2000  USK  00:41,03  394
 31.  VELÁTOVÁ  Andrea 2001  SlPl  00:41,14  391
 32.  MARTÍNKOVÁ  Marie 2000  POKr  00:41,16  390
 33.  VLASÁKOVÁ  Martina 2000  PKČL  00:41,35  385
 34.  BREBTOVÁ  Tereza 2000  SlLi  00:41,38  384
 36.  KORDOVÁ  Simona 2000  SlPl  00:41,49  381
 37.  BLATSKÁ  Veronika 2001  LoBe  00:41,52  380
 38.  SVOBODOVÁ  Michaela 2001  POKr  00:41,60  378
 39.  MAŠKOVÁ  Beáta 2000  MoP  00:41,84  372
 40.  RUMLOVÁ  Alena 2000  SlPl  00:41,90  370
 41.  FREBORTOVÁ  Michaela 2000  SKPNy  00:42,00  367
 42.  VLASÁKOVÁ  Petra 2001  NePK  00:42,19  362
 47.  HORVÁTOVÁ  Lenka 2000  SKPNy  00:42,64  351
 47.  SZITOVÁ  Viktorie 2001  SKPNy  00:42,64  351
 50.  FLISAK  Emanuela 2002  OSIRB  00:42,82  347
 53.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SlLi  00:43,13  339
 54.  SOUKUPOVÁ  Pavlína 2000  SlPl  00:43,25  337
 55.  BARTOŠOVÁ  Sabina 2001  SKS  00:43,29  336
 56.  PÍCLOVÁ  Veronika 2002  SlPl  00:43,79  324
 57.  MUSILOVÁ  Markéta 2003  PKČL  00:44,02  319
 58.  TOMANOVÁ  Kateřina 2001  POKr  00:44,25  314
 59.  SONNEWENDOVÁ  Nikola 2000  LoBe  00:44,53  308
 61.  JURČÍKOVÁ  Barbora 2002  SlLi  00:44,91  301
 62.  KOŘÍNKOVÁ  Viktorie 2002  NePK  00:44,95  300
 63.  RYDLOVÁ  Magdalena 2002  BiJa  00:45,28  293
 64.  NĚMCOVÁ  Ellen 2003  USK  00:45,48  289
 66.  KOŘÍNKOVÁ  Hana 2002  SlLi  00:45,91  281
 67.  ŠAFROVÁ  Sára 2000  SKPNy  00:46,07  279
 68.  ZAŇKOVÁ  Tereza 2002  Boh  00:46,10  278
 69.  NOVÁKOVÁ  Kristýna 2002  JiDo  00:46,23  276
 69.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2002  USK  00:46,23  276
 71.  ŠARLÁKOVÁ  Sophie 2002  SlPl  00:46,45  272
 72.  KNAPOVÁ  Amálie 2001  USK  00:46,63  269
 75.  BLÁHOVÁ  Klára 2000  LoBe  00:47,37  256
 76.  MUSILOVÁ  Natálie 2003  PKČL  00:48,08  245
 77.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:48,30  242
 78.  VRÁTNÁ  Štěpánka 2002  MoP  00:48,33  241
 79.  ŠVEJNOCHOVÁ  Barbora 2002  JiDo  00:48,66  236
 80.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:48,82  234
 81.  BĚLINOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  00:49,50  225
 84.  MUŽÍKOVÁ  Anna 2003  JiDo  00:50,40  213
 86.  ŠURIKOVÁ  Klára 2002  PKČL  00:51,25  202
 92.  SCHLÄGELOVÁ  Jiřina 2003  JiDo  00:53,27  180
 101.  DVOŘÁKOVÁ  Lada 2003  NePK  00:59,60  129
 1.  CHOCOVÁ  Petra 1986  PKČL  00:30,75  936
 2.  PIKHARTOVÁ  Monika 1995  MoP  00:34,83  644
 3.  TRNKOVÁ  Michaela 1999  MoP  00:36,20  574
 4.  PŠENIČKOVÁ  Eva 1999  SlPl  00:36,68  551
 6.  KLOCOVÁ  Markéta 1999  MoP  00:37,19  529
 7.  PECHOVÁ  Tereza 1999  MoP  00:37,95  498
 8.  URBANOVÁ  Anna 1998  SlLi  00:38,08  493
 9.  OPLIŠTILOVÁ  Tereza 1995  SPKLi  00:38,14  491
 10.  NOVÁKOVÁ  Anežka 1996  SKPNy  00:38,29  485
 11.  BOCZKOWSKA  Diana 1997  OSIRB  00:38,65  471
 12.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  00:38,75  468
 17.  ŠPALOVÁ  Nikola 1997  MoP  00:39,84  430
 18.  ŠIMKOVÁ  Kateřina 1998  MoP  00:39,91  428
 21.  HUCLOVÁ  Eva 1999  SlPl  00:40,33  415
 23.  KOŘÍNKOVÁ  Eliška 1999  SlLi  00:40,39  413
 24.  TRNKOVÁ  Natálie 1997  MoP  00:40,47  411
 25.  ŠINDELÁŘOVÁ  Mariana 1998  USK  00:40,49  410
 27.  KROCOVÁ  Jitka 1999  SlPl  00:40,67  405
 28.  MAREŠOVÁ  Anna 1990  NePK  00:40,81  400
 29.  HAUEROVÁ  Petra 1999  SlPl  00:40,94  397
 35.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  00:41,39  384
 43.  ŠESTÁKOVÁ  Kateřina 1999  NePK  00:42,34  359
 44.  KILINGEROVÁ  Bára 1996  LoBe  00:42,35  358
 45.  DOANOVÁ  Helena 1998  LoBe  00:42,47  355
 46.  ŠMÍDOVÁ  Karolína 1997  SlPl  00:42,58  353
 49.  BERKOVÁ  Kateřina 1999  POKr  00:42,71  349
 51.  KOTRMANOVÁ  Klára 1997  LoNy  00:42,89  345
 52.  JINDROVÁ  Kristýna 1999  MoP  00:43,04  341
 60.  PROCHÁZKOVÁ  Jana 1999  SpHoř  00:44,56  308

 07 -- 50 m motýlek - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 19.  WIEWIÓRKA  Daniel 2000  OSIRB  00:30,40  422
 35.  FIALA  Martin 2000  SlPl  00:31,44  381
 37.  COZL  David 2001  LoBe  00:31,53  378
 41.  KARNOLD  Adam 2001  SlPl  00:32,01  361
 43.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  00:32,32  351
 45.  HÁJEK  Václav 2000  USK  00:32,99  330
 49.  SMRČEK  Ondřej 2002  MoP  00:33,61  312
 50.  BOROVANSKÝ  Robert 2001  SlPl  00:33,69  310
 52.  RUDNĚV  Ilja 2001  MoP  00:35,23  271
 53.  CHALOUPKA  Miroslav 2002  PKČL  00:35,30  270
 54.  OPAVA  Milan 2002  SlPl  00:35,46  266
 55.  DVOŘÁK  Tomᚠ2000  SKPNy  00:35,50  265
 56.  NOVOTNÝ  Matyᚠ2001  MoP  00:35,54  264
 57.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:35,88  257
 58.  JEŘÁBEK  Jakub 2000  JiDo  00:35,99  254
 59.  RENC  Matěj 2002  MoP  00:36,08  252
 60.  HRUNEK  Tomᚠ2001  Boh  00:36,15  251
 61.  DRZYZGA  Damian 2001  OSIRB  00:36,43  245
 62.  BRZÁK  Filip 2000  SKPNy  00:37,10  232
 63.  SEDLÁČEK  Matyᚠ2003  MoP  00:37,20  230
 65.  HLAVÁČEK  Jan 2001  POKr  00:38,22  212
 66.  KUBEC  Filip 2001  JiDo  00:38,56  207
 67.  HOLUB  Martin 2000  USK  00:39,25  196
 68.  LIZEC  Jan 2003  SpHoř  00:40,17  183
 69.  MACHÁČEK  Samuel 2002  MoP  00:40,30  181
 70.  VELÍK  Adam 2000  POKr  00:41,07  171
 71.  HANTYCH  Petr 2002  POKr  00:42,83  151
 72.  PEKAŘ  Jakub 2001  SlLi  00:42,96  150
 73.  KOŘÍNEK  Jakub 2002  POKr  00:44,26  137
 74.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:44,77  132
 75.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  00:47,22  113
 76.  HANZELÍN  Michal 2003  PKČL  00:47,37  112
 77.  DRÁPALÍK  Jakub 2003  BiJa  00:47,95  108
 78.  VEVERKA  Václav 2003  BiJa  00:50,71  91
 79.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:57,62  62
 1.  NOLL  David 1999  LoNy  00:26,92  607
 2.  OLŠAR  Ondřej 1997  PKČL  00:27,60  563
 3.  VAVŘIČKA  Karel 1998  SpHoř  00:28,47  513
 4.  PODUŠKA  Lukᚠ1998  MoP  00:28,51  511
 5.  BRTNÍK  Tomᚠ1989  POKr  00:28,92  490
 6.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AŠMB  00:28,94  489
 7.  KOZUBEK  Matěj 1996  Boh  00:29,02  485
 8.  ŘEHOŘ  Jan 1993  VoSP  00:29,10  481
 9.  KOŘÍNEK  Martin 1976  POKr  00:29,19  476
 10.  ŠKRABÁLEK  Martin 1976  NePK  00:29,24  474
 11.  KÁRA  Aleš 1998  SpHoř  00:29,36  468
 12.  VOLF  Vojtěch 1995  PKČL  00:29,46  463
 13.  GEMOV  Ondřej 1999  SlPl  00:29,70  452
 14.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:29,71  452
 15.  TAUŠ  Jakub 1997  PKČL  00:29,99  439
 16.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  00:30,09  435
 17.  POKORNÝ  Martin 1997  SlPl  00:30,18  431
 18.  KOBYLÁK  Ondřej 1999  SlPl  00:30,23  429
 20.  MÜLLER  Michael 1997  MoP  00:30,45  420
 20.  KOMÁR  Jiří 1998  SlPl  00:30,45  420
 22.  HEŘMAN  Petr 1999  SPKLi  00:30,55  416
 23.  MELUZÍN  Lukᚠ1995  SPKLi  00:30,59  414
 24.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  SpHoř  00:30,67  411
 25.  FREMR  Pavel 1999  SlPl  00:30,72  409
 26.  ZEMAN  Filip 1999  LoBe  00:30,86  403
 27.  BLÁHA  Jakub 1999  LoBe  00:30,92  401
 28.  BALÁK  Lukᚠ1994  PKLo  00:31,06  395
 29.  KOŘÍNEK  Petr 1970  SlLi  00:31,18  391
 30.  PŘIBYL  Tomᚠ1972  SlLi  00:31,21  390
 31.  ŠMÍD  Jakub 1998  SlPl  00:31,25  388
 32.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:31,26  388
 33.  KOZUBEK  Tomᚠ1998  Boh  00:31,33  385
 34.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  00:31,40  383
 36.  KECEK  Jan 1996  PKČL  00:31,52  378
 38.  ŠORM  Ondřej 1997  MoP  00:31,56  377
 39.  FINGER  David 1999  SlPl  00:31,68  373
 40.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  00:32,00  362
 42.  URBAN  Otakar 1974  NePK  00:32,07  359
 44.  BLAŽEK  Vojtěch 1999  LoNy  00:32,54  344
 46.  ČERVINKA  Ondřej 1989  VoSP  00:33,10  327
 47.  ŽÁRSKÝ  Marek 1999  LoNy  00:33,30  321
 48.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:33,44  317
 51.  KRBEC  Matěj 1999  LoBe  00:34,76  282
 64.  DRZYZGA  Michał 1998  OSIRB  00:37,47  225

 08 -- 50 m motýlek - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 82.  BARTOŠOVÁ  Barbora 2004  PKSpR  01:00,46  76
 6.  SEEMANOVÁ  Barbora 2000  MoP  00:31,97  511
 14.  MARTÍNKOVÁ  Marie 2000  POKr  00:33,89  429
 17.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  00:34,01  424
 20.  PÍCLOVÁ  Veronika 2002  SlPl  00:34,39  411
 21.  HORVÁTOVÁ  Lenka 2000  SKPNy  00:34,43  409
 25.  BLATSKÁ  Veronika 2001  LoBe  00:34,85  395
 27.  BREBTOVÁ  Tereza 2000  SlLi  00:34,98  390
 29.  KORDOVÁ  Simona 2000  SlPl  00:35,02  389
 31.  MUSELOVÁ  Tereza 2001  Boh  00:35,07  387
 32.  VACKOVÁ  Natálie 2000  PKČL  00:35,11  386
 33.  ŠTĚRBOVÁ  Adéla 2000  SlPl  00:35,18  384
 34.  FREBORTOVÁ  Michaela 2000  SKPNy  00:35,21  383
 35.  SVOBODOVÁ  Michaela 2001  POKr  00:35,23  382
 37.  SOUKUPOVÁ  Pavlína 2000  SlPl  00:35,51  373
 38.  RUMLOVÁ  Alena 2000  SlPl  00:35,63  369
 39.  KOŠÁKOVÁ  Dominika 2000  USK  00:36,10  355
 40.  MAŠKOVÁ  Beáta 2000  MoP  00:36,15  353
 41.  VELÁTOVÁ  Andrea 2001  SlPl  00:36,43  345
 42.  SZITOVÁ  Viktorie 2001  SKPNy  00:36,59  341
 43.  VLASÁKOVÁ  Martina 2000  PKČL  00:36,71  338
 46.  ŠAFROVÁ  Sára 2000  SKPNy  00:36,92  332
 47.  VESELÁ  Kristýna 2000  NePK  00:37,09  327
 48.  NOVÁKOVÁ  Kristýna 2002  JiDo  00:37,22  324
 50.  JURČÍKOVÁ  Barbora 2002  SlLi  00:37,45  318
 51.  TRINEROVÁ  Lucie 2001  SlPl  00:37,49  317
 52.  KNAPOVÁ  Amálie 2001  USK  00:37,88  307
 53.  SONNEWENDOVÁ  Nikola 2000  LoBe  00:37,94  306
 54.  FLISAK  Emanuela 2002  OSIRB  00:37,98  305
 55.  VOJTĚCHOVÁ  Josefína 2001  SKS  00:37,99  305
 57.  BARTOŠOVÁ  Sabina 2001  SKS  00:38,19  300
 58.  KOŘÍNKOVÁ  Hana 2002  SlLi  00:38,58  291
 59.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:38,85  285
 60.  ZAŇKOVÁ  Tereza 2002  Boh  00:39,44  272
 61.  ERLEBACHOVÁ  Kristýna 2002  PKČL  00:39,69  267
 63.  VLASÁKOVÁ  Petra 2001  NePK  00:40,06  260
 64.  ŠURIKOVÁ  Klára 2002  PKČL  00:40,65  249
 65.  RYDLOVÁ  Magdalena 2002  BiJa  00:40,97  243
 66.  ŠARLÁKOVÁ  Sophie 2002  SlPl  00:41,03  242
 67.  ŠVEJNOCHOVÁ  Barbora 2002  JiDo  00:41,08  241
 69.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SlLi  00:42,09  224
 70.  SCHLÄGELOVÁ  Jiřina 2003  JiDo  00:42,28  221
 71.  VRÁTNÁ  Štěpánka 2002  MoP  00:42,60  216
 72.  MUSILOVÁ  Markéta 2003  PKČL  00:43,85  198
 73.  KOŘÍNKOVÁ  Viktorie 2002  NePK  00:44,52  189
 74.  MUSILOVÁ  Natálie 2003  PKČL  00:44,72  187
 75.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2002  USK  00:44,80  186
 76.  TOMANOVÁ  Kateřina 2001  POKr  00:45,36  179
 77.  BĚLINOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  00:45,76  175
 78.  BLÁHOVÁ  Klára 2000  LoBe  00:46,01  172
 79.  MUŽÍKOVÁ  Anna 2003  JiDo  00:49,04  142
 80.  NĚMCOVÁ  Ellen 2003  USK  00:51,15  125
 81.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:55,08  100
 1.  CHOCOVÁ  Petra 1986  PKČL  00:28,55  717
 2.  TRNKOVÁ  Michaela 1999  MoP  00:31,02  559
 3.  PECHOVÁ  Tereza 1999  MoP  00:31,64  527
 4.  PIKHARTOVÁ  Monika 1995  MoP  00:31,82  518
 5.  NOVÁKOVÁ  Anežka 1996  SKPNy  00:31,84  517
 7.  PŠENIČKOVÁ  Eva 1999  SlPl  00:32,69  478
 8.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  00:32,72  477
 9.  BOCZKOWSKA  Diana 1997  OSIRB  00:33,27  453
 10.  TRNKOVÁ  Natálie 1997  MoP  00:33,66  438
 11.  HAUEROVÁ  Petra 1999  SlPl  00:33,68  437
 12.  ŠPALOVÁ  Nikola 1997  MoP  00:33,73  435
 13.  JINDROVÁ  Kristýna 1999  MoP  00:33,76  434
 15.  URBANOVÁ  Anna 1998  SlLi  00:33,91  428
 16.  KROCOVÁ  Jitka 1999  SlPl  00:33,97  426
 18.  HUCLOVÁ  Eva 1999  SlPl  00:34,15  419
 19.  OPLIŠTILOVÁ  Tereza 1995  SPKLi  00:34,28  414
 22.  KLOCOVÁ  Markéta 1999  MoP  00:34,48  407
 23.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  00:34,59  403
 24.  KOŘÍNKOVÁ  Eliška 1999  SlLi  00:34,61  403
 26.  PROCHÁZKOVÁ  Jana 1999  SpHoř  00:34,94  391
 28.  ŠMÍDOVÁ  Karolína 1997  SlPl  00:35,01  389
 29.  KOTRMANOVÁ  Klára 1997  LoNy  00:35,02  389
 36.  BERKOVÁ  Kateřina 1999  POKr  00:35,40  376
 44.  ŠIMKOVÁ  Kateřina 1998  MoP  00:36,81  335
 45.  KILINGEROVÁ  Bára 1996  LoBe  00:36,89  333
 49.  DOANOVÁ  Helena 1998  LoBe  00:37,23  324
 56.  MAREŠOVÁ  Anna 1990  NePK  00:38,07  303
 62.  ŠESTÁKOVÁ  Kateřina 1999  NePK  00:39,86  264
 68.  ŠINDELÁŘOVÁ  Mariana 1998  USK  00:41,15  240

 09 -- 50 m znak - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 75.  ŠPAŇÁR  Ondřej 2004  MoP  00:43,19  161
 78.  KOŘÍNEK  Vilém 2005  POKr  00:45,31  139
 81.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  00:45,71  136
 83.  KONRÁD  Filip 2004  PKČL  00:49,27  108
 84.  KOŁODZIEJ  Marceli 2005  OSIRB  00:50,85  99
 85.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  00:51,07  97
 86.  VOHÁNKA  Adam 2004  SKS  00:51,80  93
 87.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  00:53,18  86
 88.  SRB  Štěpán 2004  Boh  00:53,46  85
 90.  LUKÁŠEK  Štěpán 2004  BiJa  00:54,26  81
 91.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  00:55,22  77
 92.  KOVÁČ  Ondřej 2006  PKSpR  00:57,50  68
 93.  LAFEK  Ondřej 2005  NePK  00:59,26  62
 94.  VERNER  David 2007  AŠMB  01:05,14  47
 6.  COZL  David 2001  LoBe  00:30,99  434
 24.  KARNOLD  Adam 2001  SlPl  00:32,54  375
 25.  WIEWIÓRKA  Daniel 2000  OSIRB  00:32,58  374
 28.  HÁJEK  Václav 2000  USK  00:33,04  358
 28.  FIALA  Martin 2000  SlPl  00:33,04  358
 39.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  00:34,20  323
 40.  RENC  Matěj 2002  MoP  00:34,46  316
 42.  RUDNĚV  Ilja 2001  MoP  00:34,84  306
 43.  SMRČEK  Ondřej 2002  MoP  00:35,01  301
 44.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:35,02  301
 45.  HRUNEK  Tomᚠ2001  Boh  00:35,22  296
 46.  DVOŘÁK  Tomᚠ2000  SKPNy  00:35,29  294
 51.  OPAVA  Milan 2002  SlPl  00:36,40  268
 53.  BOROVANSKÝ  Robert 2001  SlPl  00:36,64  263
 55.  NOVOTNÝ  Matyᚠ2001  MoP  00:36,78  260
 56.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  00:37,41  247
 57.  MACHÁČEK  Samuel 2002  MoP  00:37,45  246
 58.  DRZYZGA  Damian 2001  OSIRB  00:37,59  244
 61.  JEŘÁBEK  Jakub 2000  JiDo  00:38,37  229
 62.  CHALOUPKA  Miroslav 2002  PKČL  00:38,50  227
 63.  SEDLÁČEK  Matyᚠ2003  MoP  00:38,89  220
 64.  VELÍK  Adam 2000  POKr  00:38,91  220
 65.  KUBEC  Filip 2001  JiDo  00:39,15  216
 66.  BRZÁK  Filip 2000  SKPNy  00:39,38  212
 67.  HLAVÁČEK  Jan 2001  POKr  00:39,90  204
 68.  HOLUB  Martin 2000  USK  00:39,95  203
 69.  PEKAŘ  Jakub 2001  SlLi  00:40,10  201
 70.  RAK  Damian 2002  OSIRB  00:40,40  196
 71.  LIZEC  Jan 2003  SpHoř  00:41,61  180
 72.  HANTYCH  Petr 2002  POKr  00:41,98  175
 73.  KOŘÍNEK  Jakub 2002  POKr  00:41,99  175
 74.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:42,14  173
 76.  HANZELÍN  Michal 2003  PKČL  00:43,37  159
 77.  DRÁPALÍK  Jakub 2003  BiJa  00:43,50  157
 79.  VEVERKA  Václav 2003  BiJa  00:45,49  138
 80.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:45,59  137
 82.  KOTASEK  Antoni 2001  OSIRB  00:47,64  120
 89.  VYSKOČIL  Roman 2003  NePK  00:53,83  83
 1.  POKORNÝ  Martin 1997  SlPl  00:28,95  533
 2.  OLŠAR  Ondřej 1997  PKČL  00:29,11  524
 3.  KOZUBEK  Matěj 1996  Boh  00:30,39  460
 4.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AŠMB  00:30,42  459
 5.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:30,88  439
 7.  PODUŠKA  Lukᚠ1998  MoP  00:31,19  426
 8.  KÁRA  Aleš 1998  SpHoř  00:31,20  426
 9.  KOŘÍNEK  Martin 1976  POKr  00:31,23  424
 10.  MÜLLER  Michael 1997  MoP  00:31,27  423
 11.  NOLL  David 1999  LoNy  00:31,29  422
 12.  VAVŘIČKA  Karel 1998  SpHoř  00:31,33  420
 13.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  00:31,37  419
 14.  ŘEHOŘ  Jan 1993  VoSP  00:31,43  416
 15.  HEŘMAN  Petr 1999  SPKLi  00:31,47  415
 16.  BRTNÍK  Tomᚠ1989  POKr  00:31,52  413
 17.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  00:31,55  412
 18.  ZEMAN  Filip 1999  LoBe  00:31,63  408
 19.  BLÁHA  Jakub 1999  LoBe  00:31,97  396
 19.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:31,97  396
 21.  BALÁK  Lukᚠ1994  PKLo  00:32,04  393
 22.  KOZUBEK  Tomᚠ1998  Boh  00:32,06  392
 23.  KECEK  Jan 1996  PKČL  00:32,50  377
 26.  VOLF  Vojtěch 1995  PKČL  00:32,63  372
 27.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  SpHoř  00:32,88  364
 28.  ŠMÍD  Jakub 1998  SlPl  00:33,04  358
 31.  FREMR  Pavel 1999  SlPl  00:33,15  355
 32.  KOŘÍNEK  Petr 1970  SlLi  00:33,33  349
 33.  PŘIBYL  Tomᚠ1972  SlLi  00:33,50  344
 34.  GEMOV  Ondřej 1999  SlPl  00:33,52  343
 35.  TAUŠ  Jakub 1997  PKČL  00:33,57  342
 36.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:33,58  341
 37.  ŠORM  Ondřej 1997  MoP  00:33,75  336
 38.  FINGER  David 1999  SlPl  00:33,82  334
 41.  KOMÁR  Jiří 1998  SlPl  00:34,52  314
 47.  ŽÁRSKÝ  Marek 1999  LoNy  00:35,58  287
 48.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  00:35,62  286
 49.  MELUZÍN  Lukᚠ1995  SPKLi  00:35,65  285
 50.  BLAŽEK  Vojtěch 1999  LoNy  00:35,87  280
 52.  URBAN  Otakar 1974  NePK  00:36,58  264
 54.  KOBYLÁK  Ondřej 1999  SlPl  00:36,77  260
 59.  ČERVINKA  Ondřej 1989  VoSP  00:37,63  243
 60.  KRBEC  Matěj 1999  LoBe  00:38,28  231

 10 -- 50 m znak - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 60.  MOSTKOVÁ  Viktorie 2004  POKr  00:39,75  308
 65.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  00:40,32  295
 69.  SALAMON  Kamila 2004  OSIRB  00:41,35  273
 78.  LAUROVÁ  Veronika 2004  POKr  00:43,63  233
 81.  MUSELOVÁ  Veronika 2004  Boh  00:44,14  225
 82.  BARTOŠOVÁ  Denisa 2005  SKS  00:44,30  222
 84.  ŠLAJSOVÁ  Simona 2004  JiDo  00:45,37  207
 87.  DANILINA  Ekaterina 2004  MoP  00:46,83  188
 88.  DVOŘÁKOVÁ  Ivana 2004  MoP  00:47,44  181
 89.  BERKOVÁ  Barbora 2004  POKr  00:47,50  180
 90.  ČIPEROVÁ  Alžběta 2004  POKr  00:48,59  169
 92.  BARTOŠOVÁ  Barbora 2004  PKSpR  00:49,90  156
 93.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  00:50,32  152
 94.  LANGMAYEROVÁ  Tereza 2004  MoP  00:50,44  151
 96.  PŮLPÁNOVÁ  Viktorie 2004  MoP  00:51,18  144
 97.  KREJČOVÁ  Kateřina 2004  RPl  00:51,36  143
 98.  VÁŇOVÁ  Kateřina 2005  POKr  00:52,32  135
 99.  HADRAVOVÁ  Nathalie 2004  NePK  00:52,67  132
 100.  VALEŠOVÁ  Lucie 2004  PKČL  00:52,73  132
 101.  KREJČOVÁ  Lucie 2004  RPl  00:52,80  132
 102.  BEDRNÍKOVÁ  Ludmila 2004  BiJa  00:53,29  128
 104.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  00:55,42  114
 105.  SKWARA  Julia 2005  OSIRB  00:57,84  100
 106.  HOLADOVÁ  Lenka 2004  POKr  00:58,25  98
 107.  POKORNÁ  Alžběta 2004  NePK  01:00,84  86
 108.  DOLEŽALOVÁ  Karolína 2004  POKr  01:02,11  81
 109.  SMACZYNSKA  Patrycja 2005  OSIRB  01:03,89  74
 4.  FREBORTOVÁ  Michaela 2000  SKPNy  00:32,99  538
 5.  SEEMANOVÁ  Barbora 2000  MoP  00:33,04  535
 13.  KORDOVÁ  Simona 2000  SlPl  00:34,76  460
 14.  SZITOVÁ  Viktorie 2001  SKPNy  00:34,78  459
 15.  RUMLOVÁ  Alena 2000  SlPl  00:34,81  458
 21.  NOVÁKOVÁ  Kristýna 2002  JiDo  00:35,62  427
 25.  TRINEROVÁ  Lucie 2001  SlPl  00:35,94  416
 26.  VELÁTOVÁ  Andrea 2001  SlPl  00:36,05  412
 27.  BARTOŠOVÁ  Sabina 2001  SKS  00:36,18  408
 28.  SVOBODOVÁ  Michaela 2001  POKr  00:36,19  407
 29.  VACKOVÁ  Natálie 2000  PKČL  00:36,22  406
 30.  SOUKUPOVÁ  Pavlína 2000  SlPl  00:36,40  400
 31.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  00:36,45  399
 34.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SlLi  00:36,77  388
 37.  BREBTOVÁ  Tereza 2000  SlLi  00:37,15  377
 39.  VESELÁ  Kristýna 2000  NePK  00:37,18  376
 40.  PÍCLOVÁ  Veronika 2002  SlPl  00:37,23  374
 41.  MUSELOVÁ  Tereza 2001  Boh  00:37,26  373
 42.  BLATSKÁ  Veronika 2001  LoBe  00:37,40  369
 43.  ŠESTÁKOVÁ  Kateřina 1999  NePK  00:37,46  367
 44.  ŠAFROVÁ  Sára 2000  SKPNy  00:37,50  366
 45.  VOJTĚCHOVÁ  Josefína 2001  SKS  00:37,61  363
 47.  MAŠKOVÁ  Beáta 2000  MoP  00:37,79  358
 48.  MARTÍNKOVÁ  Marie 2000  POKr  00:37,88  355
 50.  KOŘÍNKOVÁ  Viktorie 2002  NePK  00:38,41  341
 51.  VLASÁKOVÁ  Martina 2000  PKČL  00:38,49  339
 52.  KOŠÁKOVÁ  Dominika 2000  USK  00:38,64  335
 53.  RYDLOVÁ  Magdalena 2002  BiJa  00:38,65  335
 54.  HORVÁTOVÁ  Lenka 2000  SKPNy  00:38,77  331
 55.  ŠARLÁKOVÁ  Sophie 2002  SlPl  00:38,87  329
 56.  FLISAK  Emanuela 2002  OSIRB  00:38,93  327
 57.  ŠTĚRBOVÁ  Adéla 2000  SlPl  00:39,32  318
 58.  SONNEWENDOVÁ  Nikola 2000  LoBe  00:39,35  317
 61.  JURČÍKOVÁ  Barbora 2002  SlLi  00:39,82  306
 62.  TOMANOVÁ  Kateřina 2001  POKr  00:40,00  302
 63.  VRÁTNÁ  Štěpánka 2002  MoP  00:40,19  298
 64.  ZAŇKOVÁ  Tereza 2002  Boh  00:40,24  297
 66.  KNAPOVÁ  Amálie 2001  USK  00:40,34  294
 68.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:40,64  288
 70.  MUSILOVÁ  Markéta 2003  PKČL  00:41,41  272
 71.  BLÁHOVÁ  Klára 2000  LoBe  00:41,66  267
 72.  KOŘÍNKOVÁ  Hana 2002  SlLi  00:41,68  267
 73.  ŠVEJNOCHOVÁ  Barbora 2002  JiDo  00:41,71  266
 74.  ŠURIKOVÁ  Klára 2002  PKČL  00:41,84  264
 76.  MUSILOVÁ  Natálie 2003  PKČL  00:42,61  250
 77.  VLASÁKOVÁ  Petra 2001  NePK  00:42,67  249
 79.  ERLEBACHOVÁ  Kristýna 2002  PKČL  00:43,93  228
 80.  MUŽÍKOVÁ  Anna 2003  JiDo  00:43,99  227
 83.  SCHLÄGELOVÁ  Jiřina 2003  JiDo  00:44,82  215
 85.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2002  USK  00:45,43  206
 86.  BĚLINOVÁ  Rozálie 2003  BiJa  00:46,57  191
 91.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:49,29  162
 95.  NĚMCOVÁ  Ellen 2003  USK  00:50,77  148
 103.  DVOŘÁKOVÁ  Lada 2003  NePK  00:55,04  116
 1.  TRNKOVÁ  Michaela 1999  MoP  00:30,30  694
 1.  CHOCOVÁ  Petra 1986  PKČL  00:30,30  694
 3.  PŠENIČKOVÁ  Eva 1999  SlPl  00:32,95  540
 6.  PIKHARTOVÁ  Monika 1995  MoP  00:33,42  517
 7.  HUCLOVÁ  Eva 1999  SlPl  00:33,75  502
 8.  NOVÁKOVÁ  Anežka 1996  SKPNy  00:33,87  497
 9.  ŠPALOVÁ  Nikola 1997  MoP  00:34,28  479
 10.  OPLIŠTILOVÁ  Tereza 1995  SPKLi  00:34,29  479
 11.  HAUEROVÁ  Petra 1999  SlPl  00:34,45  472
 12.  JINDROVÁ  Kristýna 1999  MoP  00:34,63  465
 16.  URBANOVÁ  Anna 1998  SlLi  00:34,92  453
 17.  PECHOVÁ  Tereza 1999  MoP  00:34,95  452
 18.  TRNKOVÁ  Natálie 1997  MoP  00:35,33  438
 19.  BOCZKOWSKA  Diana 1997  OSIRB  00:35,39  436
 20.  BERKOVÁ  Kateřina 1999  POKr  00:35,43  434
 22.  ŠMÍDOVÁ  Karolína 1997  SlPl  00:35,71  424
 23.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  00:35,73  423
 24.  KOTRMANOVÁ  Klára 1997  LoNy  00:35,93  416
 32.  KOŘÍNKOVÁ  Eliška 1999  SlLi  00:36,51  397
 33.  MAREŠOVÁ  Anna 1990  NePK  00:36,62  393
 35.  KROCOVÁ  Jitka 1999  SlPl  00:37,02  381
 35.  PROCHÁZKOVÁ  Jana 1999  SpHoř  00:37,02  381
 38.  KLOCOVÁ  Markéta 1999  MoP  00:37,16  376
 46.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  00:37,67  361
 49.  ŠIMKOVÁ  Kateřina 1998  MoP  00:38,34  343
 59.  KILINGEROVÁ  Bára 1996  LoBe  00:39,47  314
 67.  DOANOVÁ  Helena 1998  LoBe  00:40,42  293
 75.  ŠINDELÁŘOVÁ  Mariana 1998  USK  00:41,90  263

 11 -- 100 m motýlek - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 12.  COZL  David 2001  LoBe  01:11,97  340
 14.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  01:14,73  304
 15.  SMRČEK  Ondřej 2002  MoP  01:17,84  269
 16.  BOROVANSKÝ  Robert 2001  SlPl  01:18,15  265
 17.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  01:18,95  258
 18.  RENC  Matěj 2002  MoP  01:22,33  227
 19.  BRZÁK  Filip 2000  SKPNy  01:23,40  219
 21.  CHALOUPKA  Miroslav 2002  PKČL  01:25,43  203
 22.  SEDLÁČEK  Matyᚠ2003  MoP  01:28,23  185
 1.  NOLL  David 1999  LoNy  01:01,24  551
 2.  VAVŘIČKA  Karel 1998  SpHoř  01:02,89  509
 3.  PODUŠKA  Lukᚠ1998  MoP  01:04,39  474
 4.  KOZUBEK  Matěj 1996  Boh  01:04,78  466
 5.  GEMOV  Ondřej 1999  SlPl  01:05,69  447
 6.  RENC  Jakub 1999  MoP  01:06,11  438
 7.  VOLF  Vojtěch 1995  PKČL  01:06,38  433
 8.  ŘEHOŘ  Jan 1993  VoSP  01:06,45  432
 9.  HEŘMAN  Petr 1999  SPKLi  01:07,47  412
 10.  ZEMAN  Filip 1999  LoBe  01:07,69  408
 11.  KOZUBEK  Tomᚠ1998  Boh  01:11,01  354
 13.  BLÁHA  Jakub 1999  LoBe  01:12,56  332
 20.  KRBEC  Matěj 1999  LoBe  01:24,52  210

 12 -- 100 m motýlek - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 3.  HORVÁTOVÁ  Lenka 2000  SKPNy  01:16,88  395
 4.  VACKOVÁ  Natálie 2000  PKČL  01:16,94  395
 6.  PÍCLOVÁ  Veronika 2002  SlPl  01:17,79  382
 8.  KORDOVÁ  Simona 2000  SlPl  01:18,27  375
 10.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  01:19,47  358
 12.  BLATSKÁ  Veronika 2001  LoBe  01:20,28  347
 17.  MARTÍNKOVÁ  Marie 2000  POKr  01:21,09  337
 18.  BREBTOVÁ  Tereza 2000  SlLi  01:21,33  334
 19.  ŠAFROVÁ  Sára 2000  SKPNy  01:22,89  316
 20.  MAŠKOVÁ  Beáta 2000  MoP  01:23,56  308
 21.  SVOBODOVÁ  Michaela 2001  POKr  01:24,36  299
 22.  JURČÍKOVÁ  Barbora 2002  SlLi  01:24,42  299
 23.  KOŠÁKOVÁ  Dominika 2000  USK  01:24,50  298
 25.  KNAPOVÁ  Amálie 2001  USK  01:25,63  286
 26.  SONNEWENDOVÁ  Nikola 2000  LoBe  01:26,24  280
 27.  KOŘÍNKOVÁ  Hana 2002  SlLi  01:26,78  275
 28.  ZAŇKOVÁ  Tereza 2002  Boh  01:32,46  228
 29.  SCHLÄGELOVÁ  Jiřina 2003  JiDo  01:38,04  191
 1.  TRNKOVÁ  Michaela 1999  MoP  01:08,77  552
 2.  KROCOVÁ  Jitka 1999  SlPl  01:14,24  439
 5.  BOCZKOWSKA  Diana 1997  OSIRB  01:17,76  382
 7.  KOTRMANOVÁ  Klára 1997  LoNy  01:18,10  377
 9.  KOŘÍNKOVÁ  Eliška 1999  SlLi  01:19,44  358
 11.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  01:19,71  355
 13.  BERKOVÁ  Kateřina 1999  POKr  01:20,36  346
 14.  PROCHÁZKOVÁ  Jana 1999  SpHoř  01:20,56  344
 15.  TRNKOVÁ  Natálie 1997  MoP  01:20,91  339
 16.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  01:21,06  337
 24.  DOANOVÁ  Helena 1998  LoBe  01:25,52  287

 13 -- 100 m prsa - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 30.  VOHÁNKA  Adam 2004  SKS  01:45,20  166
 32.  LAFEK  Ondřej 2005  NePK  02:00,70  110
 33.  LUKÁŠEK  Štěpán 2004  BiJa  02:06,23  97
 34.  KONRÁD  Filip 2004  PKČL  02:15,82  78
 1.  HÁJEK  Václav 2000  USK  01:10,53  551
 9.  WIEWIÓRKA  Daniel 2000  OSIRB  01:19,59  384
 15.  NOVOTNÝ  Matyᚠ2001  MoP  01:21,72  355
 22.  DRZYZGA  Damian 2001  OSIRB  01:28,69  278
 23.  HRUNEK  Tomᚠ2001  Boh  01:28,86  276
 24.  KUBEC  Filip 2001  JiDo  01:30,68  260
 25.  HOLUB  Martin 2000  USK  01:30,73  259
 26.  BRZÁK  Filip 2000  SKPNy  01:30,83  258
 28.  MACHÁČEK  Samuel 2002  MoP  01:34,15  232
 29.  LIZEC  Jan 2003  SpHoř  01:43,03  177
 31.  VYSKOČIL  Roman 2003  NePK  01:58,34  117
 35.  VERNER  David 2007  AŠMB  02:26,20  55
 2.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AŠMB  01:11,59  527
 3.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  SpHoř  01:13,12  495
 4.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  01:13,33  491
 5.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  01:13,79  482
 6.  VOLF  Vojtěch 1995  PKČL  01:15,04  458
 7.  ŠMÍD  Jakub 1998  SlPl  01:19,41  386
 8.  FINGER  David 1999  SlPl  01:19,45  386
 10.  PŘIBYL  Tomᚠ1972  SlLi  01:19,64  383
 11.  KOZUBEK  Matěj 1996  Boh  01:19,66  383
 12.  KOZUBEK  Tomᚠ1998  Boh  01:20,44  372
 13.  KOBYLÁK  Ondřej 1999  SlPl  01:20,63  369
 14.  BLÁHA  Jakub 1999  LoBe  01:20,85  366
 16.  KOUBA  Alois 1999  NePK  01:21,82  353
 17.  BLAŽEK  Vojtěch 1999  LoNy  01:22,23  348
 18.  KOMÁR  Jiří 1998  SlPl  01:22,48  345
 19.  KRBEC  Matěj 1999  LoBe  01:25,65  308
 20.  POKORNÝ  Martin 1997  SlPl  01:25,87  306
 21.  ŽÁRSKÝ  Marek 1999  LoNy  01:27,38  290
 27.  KÁRA  Aleš 1998  SpHoř  01:31,75  251

 14 -- 100 m prsa - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 36.  MUSELOVÁ  Veronika 2004  Boh  01:43,98  244
 37.  SALAMON  Kamila 2004  OSIRB  01:45,32  235
 40.  ČIPEROVÁ  Alžběta 2004  POKr  01:52,61  192
 41.  BARTOŠOVÁ  Denisa 2005  SKS  01:53,76  186
 42.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  01:55,60  178
 43.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  01:55,69  177
 44.  KREJČOVÁ  Lucie 2004  RPl  01:56,06  176
 45.  KREJČOVÁ  Kateřina 2004  RPl  02:03,16  147
 46.  PŮLPÁNOVÁ  Viktorie 2004  MoP  02:06,30  136
 47.  POKORNÁ  Alžběta 2004  NePK  02:06,50  136
 48.  HOLADOVÁ  Lenka 2004  POKr  02:09,19  127
 49.  BEDRNÍKOVÁ  Ludmila 2004  BiJa  02:12,71  118
 3.  SEEMANOVÁ  Barbora 2000  MoP  01:20,25  530
 8.  VACKOVÁ  Natálie 2000  PKČL  01:25,79  434
 9.  VOJTĚCHOVÁ  Josefína 2001  SKS  01:26,29  426
 10.  ŠTĚRBOVÁ  Adéla 2000  SlPl  01:26,35  426
 12.  ERLEBACHOVÁ  Kristýna 2002  PKČL  01:27,82  405
 13.  MUSELOVÁ  Tereza 2001  Boh  01:28,58  394
 14.  MARTÍNKOVÁ  Marie 2000  POKr  01:29,17  387
 17.  VLASÁKOVÁ  Martina 2000  PKČL  01:29,99  376
 18.  VLASÁKOVÁ  Petra 2001  NePK  01:30,07  375
 19.  VESELÁ  Kristýna 2000  NePK  01:30,26  373
 21.  BLATSKÁ  Veronika 2001  LoBe  01:31,79  354
 23.  KOŠÁKOVÁ  Dominika 2000  USK  01:31,85  354
 24.  MAŠKOVÁ  Beáta 2000  MoP  01:32,42  347
 26.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SlLi  01:32,69  344
 27.  HORVÁTOVÁ  Lenka 2000  SKPNy  01:32,74  344
 28.  FLISAK  Emanuela 2002  OSIRB  01:32,85  342
 29.  BARTOŠOVÁ  Sabina 2001  SKS  01:33,13  339
 30.  SVOBODOVÁ  Michaela 2001  POKr  01:33,86  331
 31.  TOMANOVÁ  Kateřina 2001  POKr  01:36,51  305
 32.  MUSILOVÁ  Markéta 2003  PKČL  01:37,47  296
 33.  NĚMCOVÁ  Ellen 2003  USK  01:41,42  263
 34.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2002  USK  01:42,98  251
 35.  BLÁHOVÁ  Klára 2000  LoBe  01:43,36  248
 38.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  01:48,43  215
 39.  MUŽÍKOVÁ  Anna 2003  JiDo  01:49,56  209
 1.  CHOCOVÁ  Petra 1986  PKČL  01:10,67  776
 2.  PŠENIČKOVÁ  Eva 1999  SlPl  01:19,14  553
 4.  NOVÁKOVÁ  Anežka 1996  SKPNy  01:22,90  481
 5.  URBANOVÁ  Anna 1998  SlLi  01:24,89  448
 6.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  01:25,53  438
 7.  BOCZKOWSKA  Diana 1997  OSIRB  01:25,64  436
 11.  ŠIMKOVÁ  Kateřina 1998  MoP  01:26,83  419
 15.  MAREŠOVÁ  Anna 1990  NePK  01:29,42  383
 16.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  01:29,86  378
 20.  DOANOVÁ  Helena 1998  LoBe  01:31,67  356
 22.  KILINGEROVÁ  Bára 1996  LoBe  01:31,83  354
 25.  ŠESTÁKOVÁ  Kateřina 1999  NePK  01:32,59  345

 15 -- 100 m volný způsob - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 54.  ŠPAŇÁR  Ondřej 2004  MoP  01:21,80  184
 57.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  01:33,48  123
 58.  KOŘÍNEK  Vilém 2005  POKr  01:33,72  122
 59.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  01:35,71  115
 60.  KOVÁČ  Ondřej 2006  PKSpR  01:40,52  99
 61.  KONRÁD  Filip 2004  PKČL  01:43,80  90
 62.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  01:44,56  88
 12.  HÁJEK  Václav 2000  USK  00:59,99  465
 23.  KARNOLD  Adam 2001  SlPl  01:03,35  395
 27.  FIALA  Martin 2000  SlPl  01:04,77  369
 28.  RENC  Matěj 2002  MoP  01:04,90  367
 29.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  01:04,95  366
 31.  RUDNĚV  Ilja 2001  MoP  01:05,24  361
 32.  DVOŘÁK  Tomᚠ2000  SKPNy  01:05,25  361
 34.  OPAVA  Milan 2002  SlPl  01:06,30  344
 38.  SMRČEK  Ondřej 2002  MoP  01:08,78  308
 39.  HRUNEK  Tomᚠ2001  Boh  01:09,16  303
 41.  JEŘÁBEK  Jakub 2000  JiDo  01:11,35  276
 42.  CHALOUPKA  Miroslav 2002  PKČL  01:11,62  273
 43.  VELÍK  Adam 2000  POKr  01:12,22  267
 44.  PEKAŘ  Jakub 2001  SlLi  01:13,45  253
 45.  KUBEC  Filip 2001  JiDo  01:13,70  251
 46.  SEDLÁČEK  Matyᚠ2003  MoP  01:13,77  250
 47.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  01:13,98  248
 48.  MACHÁČEK  Samuel 2002  MoP  01:15,60  232
 49.  HLAVÁČEK  Jan 2001  POKr  01:15,71  231
 50.  HOLUB  Martin 2000  USK  01:16,45  225
 51.  KOŘÍNEK  Jakub 2002  POKr  01:18,75  206
 52.  HANZELÍN  Michal 2003  PKČL  01:19,21  202
 53.  RAK  Damian 2002  OSIRB  01:21,24  187
 55.  LIZEC  Jan 2003  SpHoř  01:22,36  180
 56.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  01:31,80  130
 1.  NOLL  David 1999  LoNy  00:55,03  602
 2.  OLŠAR  Ondřej 1997  PKČL  00:55,69  581
 3.  PODUŠKA  Lukᚠ1998  MoP  00:57,33  532
 4.  BALÁK  Lukᚠ1994  PKLo  00:58,16  510
 5.  MÜLLER  Michael 1997  MoP  00:58,85  492
 6.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:59,58  474
 7.  GEMOV  Ondřej 1999  SlPl  00:59,65  473
 8.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  00:59,67  472
 9.  BRTNÍK  Tomᚠ1989  POKr  00:59,86  468
 10.  KOZUBEK  Matěj 1996  Boh  00:59,94  466
 11.  ŠORM  Ondřej 1997  MoP  00:59,97  465
 13.  VOLF  Vojtěch 1995  PKČL  01:00,08  463
 14.  VAVŘIČKA  Karel 1998  SpHoř  01:00,18  460
 15.  KOZUBEK  Tomᚠ1998  Boh  01:00,23  459
 16.  ŘEHOŘ  Jan 1993  VoSP  01:00,60  451
 17.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  01:01,04  441
 18.  ZEMAN  Filip 1999  LoBe  01:01,40  433
 19.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  01:01,63  429
 20.  KECEK  Jan 1996  PKČL  01:01,81  425
 21.  FREMR  Pavel 1999  SlPl  01:01,92  423
 22.  KOMÁR  Jiří 1998  SlPl  01:03,11  399
 24.  TAUŠ  Jakub 1997  PKČL  01:03,79  387
 25.  MELUZÍN  Lukᚠ1995  SPKLi  01:04,19  379
 26.  ŽÁRSKÝ  Marek 1999  LoNy  01:04,76  369
 30.  BLAŽEK  Vojtěch 1999  LoNy  01:05,15  363
 33.  BLÁHA  Jakub 1999  LoBe  01:06,26  345
 35.  KRBEC  Matěj 1999  LoBe  01:08,01  319
 36.  KOBYLÁK  Ondřej 1999  SlPl  01:08,06  318
 37.  KÁRA  Aleš 1998  SpHoř  01:08,64  310
 40.  DRZYZGA  Michał 1998  OSIRB  01:10,18  290

 16 -- 100 m volný způsob - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 39.  MOSTKOVÁ  Viktorie 2004  POKr  01:17,05  315
 43.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  01:19,12  291
 50.  BARTOŠOVÁ  Barbora 2004  PKSpR  01:27,68  214
 51.  LANGMAYEROVÁ  Tereza 2004  MoP  01:29,05  204
 52.  LAUROVÁ  Veronika 2004  POKr  01:30,29  196
 53.  DVOŘÁKOVÁ  Ivana 2004  MoP  01:31,87  186
 54.  HADRAVOVÁ  Nathalie 2004  NePK  01:32,62  182
 55.  ŠLAJSOVÁ  Simona 2004  JiDo  01:32,63  182
 58.  VALEŠOVÁ  Lucie 2004  PKČL  01:42,63  134
 59.  KREJČOVÁ  Lucie 2004  RPl  01:44,96  125
 60.  KREJČOVÁ  Kateřina 2004  RPl  01:45,59  123
 61.  VÁŇOVÁ  Kateřina 2005  POKr  01:45,70  122
 62.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  01:46,63  119
 63.  DOLEŽALOVÁ  Karolína 2004  POKr  01:50,40  107
 6.  FREBORTOVÁ  Michaela 2000  SKPNy  01:04,51  537
 9.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  01:06,20  497
 12.  SOUKUPOVÁ  Pavlína 2000  SlPl  01:07,14  476
 16.  TRINEROVÁ  Lucie 2001  SlPl  01:08,15  456
 18.  ŠTĚRBOVÁ  Adéla 2000  SlPl  01:08,50  449
 19.  RUMLOVÁ  Alena 2000  SlPl  01:08,56  447
 20.  KORDOVÁ  Simona 2000  SlPl  01:09,14  436
 22.  BREBTOVÁ  Tereza 2000  SlLi  01:09,63  427
 23.  NOVÁKOVÁ  Kristýna 2002  JiDo  01:09,94  421
 24.  VLASÁKOVÁ  Martina 2000  PKČL  01:10,03  420
 26.  SZITOVÁ  Viktorie 2001  SKPNy  01:11,12  401
 27.  VOJTĚCHOVÁ  Josefína 2001  SKS  01:11,13  401
 29.  BARTOŠOVÁ  Sabina 2001  SKS  01:11,95  387
 33.  KOŘÍNKOVÁ  Hana 2002  SlLi  01:14,78  345
 34.  JURČÍKOVÁ  Barbora 2002  SlLi  01:15,06  341
 35.  KOŘÍNKOVÁ  Viktorie 2002  NePK  01:15,13  340
 36.  SONNEWENDOVÁ  Nikola 2000  LoBe  01:15,19  339
 37.  ERLEBACHOVÁ  Kristýna 2002  PKČL  01:15,71  332
 38.  VLASÁKOVÁ  Petra 2001  NePK  01:16,08  328
 40.  ŠVEJNOCHOVÁ  Barbora 2002  JiDo  01:18,76  295
 40.  ZAŇKOVÁ  Tereza 2002  Boh  01:18,76  295
 42.  ŠURIKOVÁ  Klára 2002  PKČL  01:18,91  294
 44.  MUSILOVÁ  Natálie 2003  PKČL  01:21,28  269
 45.  TOMANOVÁ  Kateřina 2001  POKr  01:21,76  264
 46.  VRÁTNÁ  Štěpánka 2002  MoP  01:22,42  258
 47.  MUSILOVÁ  Markéta 2003  PKČL  01:23,94  244
 48.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2002  Boh  01:26,14  226
 49.  SCHLÄGELOVÁ  Jiřina 2003  JiDo  01:26,45  223
 56.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  01:35,16  168
 57.  NĚMCOVÁ  Ellen 2003  USK  01:35,19  167
 64.  DVOŘÁKOVÁ  Lada 2003  NePK  01:57,71  89
 1.  TRNKOVÁ  Michaela 1999  MoP  01:01,75  612
 2.  PŠENIČKOVÁ  Eva 1999  SlPl  01:01,96  606
 3.  HUCLOVÁ  Eva 1999  SlPl  01:02,68  585
 4.  OPLIŠTILOVÁ  Tereza 1995  SPKLi  01:03,06  575
 5.  ŠPALOVÁ  Nikola 1997  MoP  01:04,30  542
 7.  PECHOVÁ  Tereza 1999  MoP  01:05,81  506
 8.  NOVÁKOVÁ  Anežka 1996  SKPNy  01:06,15  498
 10.  HAUEROVÁ  Petra 1999  SlPl  01:06,43  492
 11.  JINDROVÁ  Kristýna 1999  MoP  01:07,13  477
 13.  KROCOVÁ  Jitka 1999  SlPl  01:07,62  466
 14.  ŠMÍDOVÁ  Karolína 1997  SlPl  01:07,63  466
 15.  KOŘÍNKOVÁ  Eliška 1999  SlLi  01:07,82  462
 17.  PROCHÁZKOVÁ  Jana 1999  SpHoř  01:08,19  455
 21.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  01:09,21  435
 25.  KOTRMANOVÁ  Klára 1997  LoNy  01:10,66  409
 28.  DOANOVÁ  Helena 1998  LoBe  01:11,69  391
 30.  KILINGEROVÁ  Bára 1996  LoBe  01:12,08  385
 31.  ŠINDELÁŘOVÁ  Mariana 1998  USK  01:13,56  362
 32.  ŠESTÁKOVÁ  Kateřina 1999  NePK  01:14,08  355

 17 -- 100 m znak - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 28.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  01:40,10  129
 30.  SRB  Štěpán 2004  Boh  02:00,25  74
 5.  COZL  David 2001  LoBe  01:06,96  429
 17.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  01:16,96  282
 19.  DVOŘÁK  Tomᚠ2000  SKPNy  01:17,78  274
 22.  NOVOTNÝ  Matyᚠ2001  MoP  01:18,98  261
 23.  JEŘÁBEK  Jakub 2000  JiDo  01:23,92  218
 24.  RAK  Damian 2002  OSIRB  01:26,17  201
 25.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  01:27,53  192
 26.  HANZELÍN  Michal 2003  PKČL  01:31,20  170
 27.  HANTYCH  Petr 2002  POKr  01:31,21  170
 29.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  01:45,98  108
 1.  OLŠAR  Ondřej 1997  PKČL  01:02,90  517
 2.  POKORNÝ  Martin 1997  SlPl  01:03,50  503
 3.  PODUŠKA  Lukᚠ1998  MoP  01:06,16  444
 4.  HEŘMAN  Petr 1999  SPKLi  01:06,63  435
 6.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  01:07,17  425
 7.  ZEMAN  Filip 1999  LoBe  01:07,53  418
 8.  ŘEHOŘ  Jan 1993  VoSP  01:08,15  407
 9.  KOZUBEK  Matěj 1996  Boh  01:08,94  393
 10.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  01:08,97  392
 11.  ŠMÍD  Jakub 1998  SlPl  01:09,97  376
 12.  DŘEVÍNEK  Martin 1999  SpHoř  01:10,36  370
 13.  KOZUBEK  Tomᚠ1998  Boh  01:12,01  345
 14.  KOŘÍNEK  Petr 1970  SlLi  01:12,60  336
 15.  KECEK  Jan 1996  PKČL  01:14,20  315
 16.  KOUBA  Alois 1999  NePK  01:14,43  312
 18.  KÁRA  Aleš 1998  SpHoř  01:17,00  282
 20.  MELUZÍN  Lukᚠ1995  SPKLi  01:18,52  266
 21.  TAUŠ  Jakub 1997  PKČL  01:18,96  262

 18 -- 100 m znak - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 26.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  01:32,31  242
 29.  DANILINA  Ekaterina 2004  MoP  01:41,10  184
 30.  ŠLAJSOVÁ  Simona 2004  JiDo  01:42,98  175
 31.  VALEŠOVÁ  Lucie 2004  PKČL  02:04,50  99
 1.  SEEMANOVÁ  Barbora 2000  MoP  01:08,93  581
 2.  FREBORTOVÁ  Michaela 2000  SKPNy  01:09,13  576
 7.  RUMLOVÁ  Alena 2000  SlPl  01:14,84  454
 9.  VELÁTOVÁ  Andrea 2001  SlPl  01:16,33  428
 11.  SZITOVÁ  Viktorie 2001  SKPNy  01:17,36  411
 12.  SOUKUPOVÁ  Pavlína 2000  SlPl  01:18,18  398
 13.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SlLi  01:18,75  390
 14.  MUSELOVÁ  Tereza 2001  Boh  01:18,84  388
 15.  NOVÁKOVÁ  Kristýna 2002  JiDo  01:18,91  387
 18.  VESELÁ  Kristýna 2000  NePK  01:20,57  364
 19.  ŠAFROVÁ  Sára 2000  SKPNy  01:21,91  346
 20.  ŠARLÁKOVÁ  Sophie 2002  SlPl  01:24,01  321
 21.  KOŘÍNKOVÁ  Viktorie 2002  NePK  01:25,14  308
 22.  ŠVEJNOCHOVÁ  Barbora 2002  JiDo  01:25,89  300
 23.  VRÁTNÁ  Štěpánka 2002  MoP  01:29,27  268
 24.  BLÁHOVÁ  Klára 2000  LoBe  01:31,05  252
 25.  ŠURIKOVÁ  Klára 2002  PKČL  01:32,07  244
 27.  MUSILOVÁ  Natálie 2003  PKČL  01:35,48  219
 28.  MUŽÍKOVÁ  Anna 2003  JiDo  01:35,66  218
 3.  HUCLOVÁ  Eva 1999  SlPl  01:12,27  504
 4.  HAUEROVÁ  Petra 1999  SlPl  01:12,86  492
 5.  NOVÁKOVÁ  Anežka 1996  SKPNy  01:13,09  487
 6.  BERKOVÁ  Kateřina 1999  POKr  01:14,58  459
 8.  URBANOVÁ  Anna 1998  SlLi  01:15,79  437
 10.  ŠMÍDOVÁ  Karolína 1997  SlPl  01:16,91  418
 16.  PROCHÁZKOVÁ  Jana 1999  SpHoř  01:19,47  379
 17.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  01:20,21  369

  Bodová statistika
 Ženy Muži
  Oddíl:   Body:   Oddíl:   Body:
 SlPl.  31835  MoP 23624
 MoP.  28763  SlPl 22534
 PKČL.  21666  PKČL 22185
 NePK.  16462  LoBe 10803
 SlLi.  14407  NePK 10442
 LoBe.  14136  SpHoř 10298
 SKPNy.  13576  Boh 9851
 POKr.  13483  POKr 8759
 USK.  8538  LoNy 8673
 JiDo.  7469  OSIRB 6012
 OSIRB.  5908  SlLi 5241
 Boh.  5394  AŠMB 4871
 SKS.  5300  VoSP 4850
 BiJa.  3736  SPKLi 4689
 SpHoř.  3150  USK 4009
 SPKLi.  2521  SKPNy 3211
 LoNy.  2345  JiDo 3001
 RPl.  1478  PKLo 2647
 PKSpR.  755  BiJa 2599
 AŠMB.  0  PKSpR 2198
 PKLo.  0  SKS 583
 VoSP.  0  RPl 0